Ruszyła pierwsza edycja Akademii Sprzedaży Kosmetyki Kolorowej .

logo vica

Unikalny projekt szkoleniowy skierowany do personelu sklepów drogeryjnych. Po raz pierwszy w Polsce w jednym projekcie szkoleniowym uczestniczy 6 firm sektora kosmetyki kolorowej. W szkoleniu uczestniczyły marki : Donegal, Gosh, Lirene, Paese, Pierre René, Puro Bio oraz Rimmel.

Akademia prowadzona jest przez Izabelę Barbacką , dyplomowaną Mistrzynię Makijażu i Stylizacji, dziennikarkę , autorkę wielu szkoleń z zakresu kosmetyki kolorowej oraz białej prowadzonych na terenie Polski oraz Europy.

Pierwszą siecią sprzedaży , która zdecydowała się zainwestować i uczestniczyć w tak innowacyjnym projekcie jest Polska Sieć Drogerii Vica.

Szkolenie będzie prowadzone w trzech etapach . Pierwszy etap został oceniony przez uczestników jako nie tylko bardzo ciekawy ,ale też wnoszący bardzo dużo wiedzy i umiejętności , które mają na celu perfekcyjne dobranie oferty do potrzeb klienta ( nie przez pryzmat jednej marki )

Dla marek kosmetycznych takie działanie jest też niezwykle przydatne. Poprawny dobór ich produktu do potrzeb klienta gwarantuje nie tylko zadowolenie klienta ale jego lojalność w kolejnych zakupach.

Zapraszamy serdecznie sieci drogeryjne oraz niezależne sklepy sektora kosmetycznego do współpracy z nami.

Tego typu innowacyjne działania przekładają się bezpośrednio na wzrost nie tylko sprzedaży ,ale też lojalności klienta w stosunku do sklepu .

szkolenie vica

Izabela Barbacka ( prowadząca szkolenie ) oraz Łukasz Barbacki

szkolenie vica iza barbacka