15 03 2018 w bardzo miłej atmosferze , pięknym wnętrzu Qchni Artystycznej w Warszawie Izabela Barbacka prowadziła śniadanie prasowe dla dziennikarek magazynów kobiecych .  Prezentowana była nowa odsłona znakomitych kosmetyków oraz suplementów diety marki LR Health & Beauty.

Tematem przewodnim była seria Aloe Via czyli bogata seria kosmetyków z niespotykanie wysoką zawartością aloesu. To unikalne kosmetyki , gdzie na pierwszym miejscu w składzie jako czynnik aktywny występuję najwyższej jakości aloes pozyskiwany z własnych plantacji LR w Meksyku. Proces pozyskania aloesu oraz cały proces produkcyjny poddany jest restrykcyjnej kontroli co skutkuje powstaniem produktów premium .  Produkty posiadają liczne i uznane na całym świecie certyfikaty.

Seria Aloe Via jest dedykowana zarówno do kobiet , mężczyzn jak i najmłodszych odbiorców.

Izabela Barbacka jak zwykle poprowadziła spotkanie niezwykle dynamicznie a co bardzo istotne opowiedziała o produktach nie tylko z perspektywy eksperta ale też osoby używającej na co dzień tych produktów .

Na spotkaniu obecna była ambasadorka kosmetyków Aloe Via p. Marzena Rogalska i z jej ust padły również same superlatywy pod adresem kosmetyków i suplementów diety LR Health&Beauty.

Jest nam niezwykle miło ,że możemy pracować dla marki LR Health & Beauty a prywatnie korzystać z tak znakomitych produktów.

Prowadząca śniadanie prasowe Izabela Barbacka oraz Marzena Rogalska 

Prowadząca śniadanie prasowe Izabela Barbacka

Izabela Barbacka i Łukasz Barbacki