Jeśli chcesz :

  • Poprawić wynik działu sprzedaży
  • Poprawić skuteczność działu sprzedaży
  • Zmotywować i zaangażować w wykonywane zadania swoich handlowców
  • Nauczyć swój zespół technik sprzedaży , negocjacji , radzenia sobie z trudnymi sytuacjami
  • Popracować warsztatowo nad problemami wskazanymi przez Twoich handlowców
  • Dokonać zmian w strukturze działu ukierunkowanych na wzrost wyniku sprzedaży

 

Wybierz dedykowane szkolenie dla działów sprzedaży.

Przygotujemy dedykowane dla Twoich handlowców szkolenie , opracowane z myślą o osiągnięciu realnego wzrostu sprzedaży , poprawieniu skuteczności działania handlowców, implementacji poprawnych technik pracy z klientem oraz co bardzo ważne budowaniu dobrej , długotrwałej i opartej na zadowoleniu klienta relacji biznesowej .

 

Szkolimy zarówno małe kilkuosobowe grupy jak też duże grupy handlowców.

Dobieramy tematykę szkolenia tak ,aby spełniała ona oczekiwania zamawiającego ale była też atrakcyjna dla uczestników szkolenia, wnosiła praktyczną i przydatną w codziennej pracy wiedzę i umiejętności  a co ważne , aby szkolenie było dla handlowców źródłem nie tylko nowej wiedzy ale i  satysfakcji .
Podczas naszych szkoleń nie stosujemy technik stresujących uczestników czyli mówiąc wprost szkolimy metodami roku 2019 , a nie metodami z lat 90 -tych.

Szkolenia zawierają zawsze cześć warsztatową gdzie każdy z uczestników ma możliwość bezpośredniego uczestnictwa i uzyskania jak największej ilości wiedzy praktycznej , która pomoże mu w uzyskiwaniu założonych planów sprzedażowych i obniży poziom stresu związanego z wykonywaną pracą.

Dedykowane szkolenie jest znacznie bardziej skutecznym narzędziem budowania efektywności działu  w porównaniu z szkoleniami ogólnymi skierowanymi do każdego klienta.

Przygotowując nasze szkolenia uważnie analizujemy nie tylko specyfikę branży oraz portfolio sprzedażowego ,ale też specyfikę firmy i jej otoczenia .

Ceny naszych szkoleń są dostępne dla każdej , nawet niewielkiej firmy , a same szkolenia  są znakomitą inwestycją nie tylko w rozwój zespołu i pracowników ,ale też w wynik sprzedaży .