Jesteśmy małą, polską firmą doradczo- szkoleniową zajmującą się skutecznym zwiększaniem sprzedaży i zysku dla naszych klientów. Nasze ceny dostosowane są do realiów rynku polskiego. Jeśli prowadzisz mikro przedsiębiorstwo w małej miejscowości nasze usługi będą dla Twojej firmy dostępne cenowo i dostosowane merytorycznie do potrzeb Twojej firmy.

My ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby szybko i skutecznie poprawić wyniki sprzedaży Twojej firmy, tak aby zainwestowane w nasze usługi pieniądze nie tylko błyskawicznie zwróciły się, ale też przyniosły widoczny i policzalny dodatkowy zysk z Twojej działalności.

Proponujemy działania ukierunkowane na realne i wymierne rezultaty.

Pomożemy w budowie sprzedaży na terenie Polski, ale mamy też usługi skierowane do firm planujących lub już prowadzących sprzedaż na rynkach zagranicznych.

Z doświadczenia wiemy, że warto mierzyć wysoko i wierzyć, że osiągniemy sukces. Wielokrotnie pracowaliśmy dla małych, rodzinnych firm rozpoczynających działania sprzedażowe w Polsce i za granicą. Satysfakcja z pierwszych pieniędzy spływających ze sprzedaży eksportowej na konto firmy jest zawsze ogromna. Dlatego zachęcamy do zainteresowania się tą drogą rozwoju.

Cieszymy się sukcesami naszych klientów. Wierzymy, że przyszła pora na usługi wspierające sprzedaż dostarczane nie tylko przez wielkie międzynarodowe korporacje, ale też przez małe firmy o polskim rodowodzie.

Swoją przygodę ze sprzedażą rozpoczynałem w latach 90 -tych. W czasach kiedy wolny rynek powstawał na terenie Polski. Pracowałem jako Przedstawiciel Handlowy, Regionalny Kierownik Sprzedaży, Key Account Manager, Dyrektor Sprzedaży, Dyrektor Eksportu w firmach międzynarodowych oraz rdzennie polskich. Wprowadziłem polskie produkty na kilkadziesiąt rynków zagranicznych w tym miedzy innymi: Słowacji, Rumunii, Węgier, Estonii, Litwy, Łotwy, Bułgarii, Portugalii, Szwecji, Grecji, Rosji, USA, UAE, Turcji, Białorusi, Kuwejtu, Arabii Saudyjskiej, Chorwacji.

Kierowałem zespołami handlowców i działami sprzedaży. Budowałem realne wzrosty sprzedaży. Przygotowałem wiele skutecznych działań wspierających sprzedaż w tym wiele dedykowanych szkoleń dla osób zajmujących się praktycznie sprzedażą.

W roku 2012 założyłem firmę doradczo – szkoleniową budującą swoją ofertę na moim doświadczeniu.

W roku 2016 dołączyła do mnie moja żona Izabela Barbacka, dziennikarka, doświadczony szkoleniowiec, dyplomowana mistrzyni makijażu i stylizacji autorka wielu znakomitych szkoleń skierowanych do sektora kosmetycznego i branży beauty.

Pozdrawiam Państwa bardzo serdecznie, życzę sukcesów w sprzedaży i zapraszam do współpracy.

Łukasz Barbacki

Łukasz Barbacki - właściciel firmy szkoleniowej.

Pracowaliśmy dla: